TP-LINK 1000base-BX WDM SFP Module - Prijzen vergelijken

Schrijf een review
Specificaties
Interface
ethernet
Ondersteunde max. snelheid
1250 Mbit/s
  • Thuiswinkel Waarborg
€ 74,99

Prijsinformatie van de shop

TP-LINK TL-SM321A SFP-transceivermodule Type module BX 2 jaar garantie. Gratis verzending bij EUR 35,- + met iDEAL betaald.

Levertijd

11 - 13 dagen

Inklappen
  • Thuiswinkel Waarborg
  • Officiële Dealer
€ 79,90 Afhalen € 79,90

Prijsinformatie van de shop

TP-Link SFP tranceiver TL-SM321A 1.25Gbit, Glasvezel LC/UPC, WDM

Officiële TP-LINK dealer Brandname

Onderstaande tekst is afkomstig van TP-LINK
Deze aanbieder is een erkende reseller van TP-LINK producten en ontvangt volledige technische ondersteuning van TP-LINK. De door u gekochte TP-LINK producten vallen onder onze totale service- en garantiebeleid.

Levertijd

1 t/m 3 werkdagen

Inklappen
  • Thuiswinkel Waarborg
  • Officiële Dealer
€ 107,69

Prijsinformatie van de shop

TP-LINK TL-SM321A - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - Gigabit Ethernet - 1000Base-BX - LC enkelvoudige modus, LC single-mode - maximaal 10 km - 1550 (TX) / 1310 (RX) nm

Officiële TP-LINK dealer Brandname

Onderstaande tekst is afkomstig van TP-LINK
Deze aanbieder is een erkende reseller van TP-LINK producten en ontvangt volledige technische ondersteuning van TP-LINK. De door u gekochte TP-LINK producten vallen onder onze totale service- en garantiebeleid.

Levertijd

Op werkdagen voor 18:00 betaald, morgen in huis

Inklappen