D-Link DAP-1360 - Prijzen vergelijken

Schrijf een review
Specificaties
Ondersteunde max. snelheid
300 Mb/s
Aantal antennes
2
Wpa
WPA, WPA2, WPS
Bekijk alle specificaties
  • Thuiswinkel Waarborg
€ 20,56

Prijsinformatie van de shop

LWL Patchkabel Equip LC -> LC 1,00m Multimode Duplex OM2 ora

Levertijd

1 t/m 2 werkdagen

Samengestelde aanbiedingen

WIRELESS N OPEN SOURCE REPEATER IN
€ 35,09
Inklappen
  • Thuiswinkel Waarborg
€ 26,89

Prijsinformatie van de shop

Equip LC/LС 50/125μm 1.0m 1m LC LC Oranje Oranje

Levertijd

Op werkdagen voor 16:00 uur besteld morgen in huis

Samengestelde aanbiedingen

Equip LC/LС 50/125μm 1.0m 1m LC LC Oranje Oranje
€ 26,89
Inklappen
  • Thuiswinkel Waarborg
€ 38,78 Afhalen € 31,83

Prijsinformatie van de shop

D-Link Wireless N Access Point DAP-1360 - Radio access point - 802.11b/g/n (draft) D-Link Wireless N Access Point DAP-1360 - Radio access point - 802.11b/g/n (draft)

Levertijd

1-3 dagen

Inklappen
  • Thuiswinkel Waarborg
€ 39,94

Prijsinformatie van de shop

D-Link DAP-1360 WiFi accesspoint 300 Mbit/s 2.4 GHz 2 jaar garantie. Gratis verzending bij EUR 35,- + met iDEAL betaald.

Levertijd

2 - 3 dagen

Inklappen
  • Thuiswinkel Waarborg
  • Officiële Dealer
€ 39,99 Afhalen € 39,99

Prijsinformatie van de shop

D-Link Access Point DAP-1360 WiFi N300

Officiële D-Link dealer Brandname

Onderstaande tekst is afkomstig van D-Link
Deze aanbieder is een erkende verkoper van D-Link producten en ontvangt volledige technische ondersteuning van D-Link Nederland. De door u gekochte D-Link producten vallen onder het service- en garantiebeleid van D-Link.

Levertijd

1 t/m 3 werkdagen

Inklappen
Anderen bekeken ook