LG OLED65G69LS / OLED screen / 65 inch / 2026
LG OLED65G69LS / OLED screen / 65 inch / 2026 - Televisies
65 inchOLED4K UltraHD
Alle 2 prijzen en aanbieders
Prijsalert instellen
Meest populaire keuze
Vraag naar Korting
5 tot 6 dagen
Krijg nu een gratis 32 inch tv t.w.v. €249 of vraag extra korting!
Bekijk product
Laagste prijs
24 uur
Bestel online, haal dezelfde dag op in de winkel!
Belangrijkste kenmerken
Aantal HDMI poorten
4
HD-type
4K Ultra HD
Schermgrootte
65 inch
Schermtype
OLED
Smart Platform
WebOS
Verversingssnelheid
120 Hz