TCL 75MQLED80K / TV screen / 75 inch / 2025 - Televisies
Vergelijkbare of betere producten
LG 65G56LS / OLED / 65 inch / 2025
Bekijk productBekijk product 9.2(57)
OLED|4K Ultra HD|4K Ultra HD|WebOS
LG 55G56LS / OLED / 55 inch / 2025
Bekijk productBekijk product 9.2(58)
E|WebOS|55 inch|165 Hz
Samsung 55S95F / QD OLED / 55 inch / 2025
Bekijk productBekijk product 3.0(1)
2025|OLED|100 Hz|100 Hz
-1%
- Schermtype
- HD-type
- HD-type
- Smart Platform
- Vanaf prijs
- OLED
- 4K Ultra HD
- 4K Ultra HD
- WebOS
- OLED
- Android
- WebOS
3.0(1)
Belangrijkste kenmerken
- Smart Platform
- Google TV
- Introductiejaar
- 2025
- Schermtype
- QLED
- Verversingssnelheid
- 144 Hz
- Aantal HDMI poorten
- 4
- Energieklasse
- F
- Schermgrootte
- 75 inch