TCL 55QLED780K / TV screen / 55 inch / 2025
TCL 55QLED780K / TV screen / 55 inch / 2025 - Televisies
55 inchQLED3x HDMI
Laagste prijs in 30 dagen
Alle 3 prijzen en aanbieders
Prijsalert instellen
Meest populaire keuze
24 uur
Vandaag besteld? Bezorgd wanneer het jou uitkomt!
Bekijk product
Laagste prijs
1 tot 2 dagen
✔️Gratis thuisbezorgd✔️Oud apparaat retour✔️Installatieservice
Bekijk product
6 of meer dagen
Online uitverkocht, beschikbaar bij jouw lokale winkel.
Belangrijkste kenmerken
Introductiejaar
2025
Aantal HDMI poorten
3
HD-type
4K Ultra HD
Schermtype
QLED
Smart Platform
Google TV
Verversingssnelheid
50 Hz
Energieklasse
F
Schermgrootte
55 inch
EAN
Smart TV
Ja
HDR
Ja
Schermdiagonaal
1.40 m
Verversingssnelheid
60 Hz