LG 34BA85QE-B 34" Curved Monitor - Wide Quad HD - Black
LG 34BA85QE-B 34" Curved Monitor - Wide Quad HD - Black - Monitoren
Alle 8 prijzen en aanbieders
Prijsalert instellen
24 uur
Vandaag besteld, morgen schermkampioen.
Bekijk product
Marketplace aanbod
3 tot 4 dagen
Bekijk product
1 tot 2 dagen
Belangrijkste kenmerken
Beeldscherpte
QHD (1440p)
Verstelbaar scherm
Hoogte
Opties
Ingebouwde webcam
verversingssnelheid
60 Hz
Video aansluitingen
HDMI 2.0
Type paneel
IPS
schermgrootte
34 inch