LG 50UA73006LA / LED screen / 50 inch / 2025
LG 50UA73006LA / LED screen / 50 inch / 2025 - Televisies
50 inchLED4K UltraHD
Prijs stabiel deze week
Alle 6 prijzen en aanbieders
Prijsalert instellen
Vraag naar Korting
24 uur
FINAL SALE! Vraag EXTRA korting op deze prijs
Bekijk product
1 tot 2 dagen
✔️Gratis thuisbezorgd✔️Oud apparaat retour✔️Installatieservice
Bekijk product
Gratis verzending
1 tot 2 dagen
Laten bezorgen óf ophalen in meer dan 125 winkels.
Marketplace aanbod
3 tot 4 dagen
Belangrijkste kenmerken
Schermgrootte
50 inch
Introductiejaar
2025
HD-type
4K Ultra HD
Energieklasse
G
Aantal HDMI poorten
3
Schermtype
LED
Smart Platform
WebOS
Verversingssnelheid
60 Hz
EAN
HDR
Ja
Smart TV
Ja
Verversingssnelheid
50 Hz