Philips 65OLED910 / OLED screen / 65 inch / 2025
Philips 65OLED910 / OLED screen / 65 inch / 2025 - Televisies
65 inchOLED4K UltraHD
Prijs stabiel deze week
Alle 5 prijzen en aanbieders
Prijsalert instellen
Meest populaire keuze
24 uur
Bekijk product
Laagste prijs
24 uur
✔️Gratis thuisbezorgd✔️Oud apparaat retour✔️Installatieservice
Bekijk product
Vandaag besteld? Bezorgd wanneer het jou uitkomt!
EW's Keuze
1 tot 2 dagen
Laten bezorgen óf ophalen in meer dan 125 winkels.
Marketplace aanbod
1 tot 2 dagen
Belangrijkste kenmerken
HD-type
4K Ultra HD
Energieklasse
F
Verversingssnelheid
120 Hz
Smart Platform
Google TV
Schermgrootte
65 inch
Aantal HDMI poorten
4
Introductiejaar
2025
Schermtype
OLED
EAN
HDR
Ja
Smart TV
Ja
Schermtype
OLED
Schermdiagonaal
1.65 m
Verversingssnelheid
144 Hz
Resolutie
4K
Productomschrijving
Het 4K Ultra HD OLED-scherm levert diep zwart en zeer hoog contrast, met natuurgetrouwe kleuren en brede kijkhoeken. De 120Hz verversingssnelheid zorgt voor vloeiende actie bij sport, films en gaming. Samen geeft dat een meeslepende kijkervaring met een strak, helder beeld vol detail.
Veelgestelde vragen
Is deze tv geschikt voor PS5 of Xbox Series X?
Ja. Dankzij het 120Hz-paneel profiteer je bij games die 120fps ondersteunen van vloeiendere actie. Gebruik een high-speed HDMI-kabel en zet in de console-instellingen 4K 120Hz aan voor het beste resultaat.