Philips 27" Full HD USB-C Monitor - 100Hz - 65W - 27E1N1300AE/00
Philips 27" Full HD USB-C Monitor - 100Hz - 65W - 27E1N1300AE/00 - Monitoren
Alle 5 prijzen en aanbieders
Prijsalert instellen
Laagste prijs
Onbekend
Bekijk product
24 uur
Vandaag besteld, morgen schermkampioen.
Bekijk product
Marketplace aanbod
Onbekend
1 tot 2 dagen
Belangrijkste kenmerken
Opties
Ingebouwde speakers
Video aansluitingen
USB-C
Verstelbaar scherm
Kantelbaar
verversingssnelheid
100 Hz
Beeldscherpte
Full HD (1080p)
Type paneel
IPS
schermgrootte
27 inch