TCL 65MQLED75K / TV screen / 65" / 2025
TCL 65MQLED75K / TV screen / 65" / 2025 - Televisies
65 inchQLED4x HDMI
Laagste prijs in 30 dagen
Alle 3 prijzen en aanbieders
Prijsalert instellen
Meest populaire keuze
-9% prijsdaling
24 uur
Vandaag besteld? Bezorgd wanneer het jou uitkomt!
Bekijk product
Laagste prijs
-9% prijsdaling
1 tot 2 dagen
✔️Gratis thuisbezorgd✔️Oud apparaat retour✔️Installatieservice
Bekijk product
-9% prijsdaling
Gratis verzending
1 tot 2 dagen
Laten bezorgen óf ophalen in meer dan 125 winkels.
Belangrijkste kenmerken
Verversingssnelheid
144 Hz
Schermgrootte
65 inch
Introductiejaar
2025
Smart Platform
Google TV
Schermtype
LED
HD-type
4K Ultra HD
Energieklasse
F
Aantal HDMI poorten
4
EAN
HDR
Ja
Smart TV
Ja
Verversingssnelheid
144 Hz