Philips QLED 75PUS8500 Ambilight (2025)
Philips QLED 75PUS8500 Ambilight (2025) - Televisies
75 inchQLED4K UltraHD
Alle 5 prijzen en aanbieders
Prijsalert instellen
Meest populaire keuze
Vraag naar Korting
24 uur
FINAL SALE! Vraag EXTRA korting op deze prijs
Bekijk product
Laagste prijs
1 tot 2 dagen
✔️Gratis thuisbezorgd✔️Oud apparaat retour✔️Installatieservice
Bekijk product
24 uur
Ontvang nu cashback bij je aankoop!
1 tot 2 dagen
Laten bezorgen óf ophalen in meer dan 125 winkels.
Marketplace aanbod
3 tot 4 dagen
Belangrijkste kenmerken
Introductiejaar
2025
HD-type
4K Ultra HD
Schermgrootte
75 inch
Energieklasse
E
Schermtype
QLED
Verversingssnelheid
60 Hz
Aantal HDMI poorten
3
Smart Platform
WebOS
EAN
HDR
Ja
Smart TV
Ja
Verversingssnelheid
60 Hz
Resolutie
4K
Schermdiagonaal
1.91 m
Schermtype
QLED
Productomschrijving
Kijk in 4K Ultra HD met rijke, levendige kleuren dankzij het QLED‑paneel. De 60Hz verversingssnelheid houdt beweging vloeiend bij dagelijkse tv‑programma’s, films en sport. Daarbij is het energieverbruik geclassificeerd met label E: kies energiebesparende beeldinstellingen wanneer je minder verbruikt wilt kijken zonder al te veel aan helderheid in te boeten.
Veelgestelde vragen
Is deze tv geschikt voor gaming op PS5 of Xbox Series X?
Ja, voor 4K gaming tot 60Hz is dit een prima keuze. Speel je vooral competitief en wil je 120Hz, dan is een model met een hogere verversingssnelheid geschikter.