Philips 27E2N1110/00 27" Full HD Monitor - 120Hz, IPS, HDMI, VGA
Philips 27E2N1110/00 27" Full HD Monitor - 120Hz, IPS, HDMI, VGA - Monitoren
Alle 4 prijzen en aanbieders
Prijsalert instellen
3 tot 4 dagen
Bekijk product
Marketplace aanbod
3 tot 4 dagen
Belangrijkste kenmerken
Video aansluitingen
VGA
Opties
Blauw licht filter
schermgrootte
27 inch
verversingssnelheid
120 Hz
Beeldscherpte
Full HD (1080p)
Verstelbaar scherm
Kantelbaar
EAN
Productomschrijving
Deze monitor zit boordevol functies die u zeer nauwkeurig laten werken. De Full HD-resolutie, vernieuwingsfrequentie van 120 Hz en 1 ms MPRT zorgen voor een gedetailleerd beeld met maximale definitie.