ASUS ROG Strix OLED XG27UCDMG 27" 4K UHD QD-OLED Gaming Monitor - 240Hz, G-Sync, USB-C
ASUS ROG Strix OLED XG27UCDMG 27" 4K UHD QD-OLED Gaming Monitor - 240Hz, G-Sync, USB-C - Monitoren
Alle 8 prijzen en aanbieders
Prijsalert instellen
Meest populaire keuze
1 tot 2 dagen
Bekijk product
3 tot 4 dagen
Bekijk product
24 uur
Vandaag besteld, morgen schermkampioen.
Bestel online, haal dezel
24 uur
Bestel online, haal dezelfde dag op in de winkel!
Marketplace aanbod
3 tot 4 dagen
Bekijk refurbished
Belangrijkste kenmerken
Video aansluitingen
DisplayPort
Verstelbaar scherm
Hoogte
Opties
Blauw licht filter
verversingssnelheid
240 Hz
Type paneel
OLED
Beeldscherpte
4K (2160p)
schermgrootte
26 inch