TCL 65QLED810K / TV screen / 65" / 2025
TCL 65QLED810K / TV screen / 65" / 2025 - Televisies
QLED4x HDMI
Alle 3 prijzen en aanbieders
Prijsalert instellen
Meest populaire keuze
1 tot 2 dagen
✔️Gratis thuisbezorgd✔️Oud apparaat retour✔️Installatieservice
Bekijk product
Laagste prijs
EW's Keuze
1 tot 2 dagen
Laten bezorgen óf ophalen in meer dan 125 winkels.
Bekijk product
24 uur
Vandaag besteld? Bezorgd wanneer het jou uitkomt!
Belangrijkste kenmerken
Schermgrootte
65 inch
Verversingssnelheid
144 Hz
Schermtype
QLED
Smart Platform
Google TV
HD-type
4K Ultra HD
EAN
Smart TV
Ja
HDR
Ja
Verversingssnelheid
144 Hz