Samsung QE65Q73D / QLED / 65 inch / 2024
Samsung QE65Q73D / QLED / 65 inch / 2024 - Televisies
65 inchQLED4K UltraHD
Alle 1 prijzen en aanbieders
Prijsalert instellen
Meest populaire keuze
Vraag naar Korting
-7% prijsdaling
24 uur
FINAL SALE! Vraag EXTRA korting op deze prijs
Belangrijkste kenmerken
Energieklasse
E
Schermtype
QLED
Verversingssnelheid
100 Hz
HD-type
4K Ultra HD
Aantal HDMI poorten
4
Introductiejaar
2024
Smart Platform
Tizen
Schermgrootte
65 inch
EAN
Productomschrijving
100% kleurvolume met Quantum Dot
Meer dan een miljard kleuren met Quantum Dot
4K AI Upscaling
Upscale content voor een 4K-ervaring
Met onze 4K AI Upscaling-technologie geniet je van content in 4K-resolutie.
Samsung Tizen OS
Meer entertainment met Samsung Tizen OS
Eindeloos gratis content
Toegang tot 100+ gratis zenders, inclusief Samsung TV Plus premium-zenders
Samsung TV Plus
Motion Xcelerator 120Hz
Ongekende beeldkwaliteit en scherpere bewegingen tijdens het gamen tot 4K 120Hz
Motion Xcelerator 120Hz zorgt voor een uitzonderlijke bewegingsscherpte en ondersteunt VRR-games tot 120 Hz, zodat jij elke vijand kunt verslaan – zelfs op topsnelheid.
Global No.1
4K AI Upscaling
Eindeloze content
Toegang tot gratis zenders met Samsung TV Plus en meer
Motion Xcelerator 120Hz
Scherpere bewegingen tijdens games tot 4K 120Hz
Quantum Processor 4K
Intelligentie achter het prachtige beeld en geluid
Quantum HDR
Breder contrast in bioscoopschaal
PANTONE Validated
Authentieke kleuren gevalideerd door PANTONE
Dual LED
Meer contrast met warme en koele LED-achtergrondverlichting
EyeComfort Mode
Slim beeld voor een optimale kijkervaring
Geïntegreerde SmartThings Hub
Verbind je smartapparaten naadloos met je TV
360 Audio Mode
Surroundgeluid met Galaxy Buds
3D Map View
Bedien je apparaten in huis en je IoT-apparaten met je TV
Multi View
Zie alles op slechts één scherm
Q-Symphony
TV en Soundbar in perfecte harmonie
OTS Lite
Meeslepend virtueel geluid dat de actie volgt
Active Voice Amplifier Pro
AI-technologie om dialogen beter te kunnen volgen
Adaptive Sound Pro
Geluid zoals de makers voor ogen hadden, remastered met AI
Samsung Daily+
Beheer je dagelijkse activiteiten eenvoudiger met Samsung Tizen OS
SmartThings
Slim aan de slag met SmartThings!
Samsung Knox Security
Jouw privacy gegarandeerd
AI Energy Mode
Bespaar energie met slimme analyses
SolarCell Remote
AirSlim Design
Slanker dan ooit
Het superslanke design van je TV vormt een onvoorstelbaar naadloos geheel met de muur.
Premium Q-series Soundbar
Overweldigende Wow-theaterbeleving
Ultra Slim Soundbar
Ongelooflijk slank en krachtig tegelijk
Essentiële B-series Soundbar
Een ongeëvenaarde geluidservaring
Reviews
Suphawin30-12-2024
Algemene score
6.0
Als je op internet naar de specificaties van de Samsung 65" QLED 4K Smart TV Q73D (2024) hebt gekeken, ziet deze er erg goed uit voor zo'n prijsje. Maar bij lichte of heel donkere scènes zul je merken dat hij een beetje last heeft van DSE (dirty screen effect). Dus mensen, houd daar rekening mee voor deze prijs.