Philips 24PHS6808
Philips 24PHS6808 - Televisies
24 inchLED3x HDMI
Philips 24PHS6808 - Televisies
Vergelijkbare of betere producten
LG 65G56LS / OLED / 65 inch / 2025
OLED|4K Ultra HD|4K Ultra HD|WebOS
Bekijk productBekijk product
Philips 48OLED810 Ambilight (2025)
Android|OLED|Android|G
Bekijk productBekijk product
LG 55G56LS / OLED / 55 inch / 2025
E|WebOS|55 inch|165 Hz
Philips 65OLED910 / OLED screen / 65 inch / 2025
4K Ultra HD|F|G|4K Ultra HD
Specificaties
Belangrijkste kenmerken
Verversingssnelheid
60 Hz
HD-type
HD Ready
Energieklasse
E
Schermtype
LED
Schermgrootte
24 inch
Aantal HDMI poorten
3
Smart Platform
Anders
EAN
Productomschrijving
Compact en veelzijdig genieten met de Philips 24PHS6808/12
Dit praktische, moderne Philips 24PHS6808/12 model met een scherm van 24 inch combineert compactheid met veelzijdigheid. Door zijn HD-resolutie van 1280 x 720 pixels en ondersteuning voor HDR, biedt deze televisie u heldere en levendige beelden. Het toestel is uitgerust met een Dolby Atmos-audiodecoder voor indrukwekkend geluid, dat u naar wens kunt aanpassen met de beschikbare equalizer-instellingen. Handige functies zoals de aan/uit-timer, het indiceren van de signaalsterkte en de mogelijkheid tot firmware-upgrades via de automatische upgrade-wizard, dragen bij tot het gebruiksgemak. Als smart-tv biedt het toestel bovendien ondersteuning voor internet-tv en video-on-demand, met video-apps zoals Amazon Prime Video voor uw favoriete films en series. De ondertitelingsfunctie, teletekst en een elektronische tv-gids maken het gebruikscomfort compleet. Qua energieverbruik scoort deze tv met een energie-efficiëntieklasse van E voor SDR en G voor HDR. Het toestel is eenvoudig te monteren met de bijgeleverde standaard en een VESA-ophangsysteem. Met zijn zwarte frame past het ontwerp overal naadloos in.
Reviews
A**********@h**********02-02-2025
Algemene score
8.0
Prima tv! Hij vervangt een 19" tv in de keuken, afmetingen zijn plusminus hetzelfde doordat de lijst veel smaller is. Ik kijk via een kastje van Ziggo, dus na het installeren heb ik alleen de Ziggo afstandsbediening nodig, wat erg fijn is! De juiste beeldinstellingen vinden was wel lastig, met verschillende instel-menus. Uiteindelijk na een paar uur prutsen tevreden!