LG 70NANO766QA / TV screen / 70" with / 2022 - Televisies
Vergelijkbare of betere producten
LG 65G56LS / OLED / 65 inch / 2025
Bekijk productBekijk product 9.2(57)
OLED|4K Ultra HD|4K Ultra HD|WebOS
Philips 65OLED910 / OLED screen / 65 inch / 2025
Bekijk productBekijk product 10.0(1)
4K Ultra HD|F|G|4K Ultra HD
- Schermtype
- HD-type
- HD-type
- Smart Platform
- Vanaf prijs
- OLED
- 4K Ultra HD
- 4K Ultra HD
- WebOS
- OLED
- Android
- WebOS
Belangrijkste kenmerken
- Schermgrootte
- 70 inch
- Energieklasse
- G
- Aantal HDMI poorten
- 3
- Schermtype
- LED
- Verversingssnelheid
- 60 Hz
- Smart Platform
- EAN
Productomschrijving
Geniet van haarscherp beeld met de LG 70NANO766QA
De LG 70NANO766QA betreft een televisie met een groot 70 inch scherm voor immersive kijkervaring. Uitgerust met een 4K Ultra HD resolutie (3840 x 2160 pixels) biedt de televisie uitstekend detail in beelden. Het apparaat werkt op de WebOS 22, een efficiënt besturingssysteem dat gestreamlineerd navigeren mogelijk maakt. Flexibele connectiviteitsopties worden verzorgd in de vorm van 3 HDMI-poorten en 2 USB-poorten. Geïntegreerde Wi-Fi en Bluetooth 5.0 zorgen voor draadloze connectiviteit. Deze LG televisie komt met een Quad-Core processor voor moeiteloze multitasking en ondersteunt AAC-audioformaten en VP9-videoformaten voor bredere mediatoegankelijkheid. De slimme modi, waaronder spelmodus, geven een gepersonaliseerde ervaring, terwijl de 4K Ultra HD upscaler ervoor zorgt dat ook niet 4K content scherp en duidelijk wordt weergegeven. De goed ontworpen afstandsbediening, energiezuinige stand en ingebouwde satelliettuner (DVB-S) verhogen het gebruiksgemak van deze TV. De LG 70NANO766QA kan met zijn VESA standaard (400 x 400 mm) aan de wand worden gemonteerd voor een strakke, moderne look.Reviews