LG 24U411A-B 23.8" Full HD IPS Monitor - 120Hz
LG 24U411A-B 23.8" Full HD IPS Monitor - 120Hz - Monitoren
Alle 9 prijzen en aanbieders
Prijsalert instellen
Meest populaire keuze
24 uur
Vandaag besteld, morgen schermkampioen.
Bekijk product
Laagste prijs
1 tot 2 dagen
Bekijk product
3 tot 4 dagen
Marketplace aanbod
3 tot 4 dagen
Belangrijkste kenmerken
schermgrootte
24 inch
Opties
HDR
Video aansluitingen
VGA
verversingssnelheid
120 Hz