LG 27U411A-B 27" Full HD IPS Monitor - 120Hz
LG 27U411A-B 27" Full HD IPS Monitor - 120Hz - Monitoren
Alle 10 prijzen en aanbieders
Prijsalert instellen
Meest populaire keuze
24 uur
Vandaag besteld, morgen schermkampioen.
Bekijk product
Laagste prijs
24 uur
Vandaag besteld, morgen gratis bezorgd
Bekijk product
Bestel online, haal dezel
Bestel online, haal dezelfde dag op in de winkel!
1 tot 2 dagen
3 tot 4 dagen
Marketplace aanbod
3 tot 4 dagen
Belangrijkste kenmerken
Video aansluitingen
HDMI 2.0
schermgrootte
27 inch
Type paneel
IPS
Verstelbaar scherm
Kantelbaar
Beeldscherpte
Full HD (1080p)
Opties
Blauw licht filter
verversingssnelheid
120 Hz