Philips Evnia 24M2N3200NF 23.8" Full HD 144Hz IPS Gaming Monitor
Philips Evnia 24M2N3200NF 23.8" Full HD 144Hz IPS Gaming Monitor - Monitoren
Alle 5 prijzen en aanbieders
Prijsalert instellen
Laagste prijs
-25% prijsdaling
1 tot 2 dagen
Bekijk product
3 tot 4 dagen
Bekijk product
Marketplace aanbod
3 tot 4 dagen
Belangrijkste kenmerken
Type paneel
IPS
Video aansluitingen
HDMI 1.4
Verstelbaar scherm
Kantelbaar
Opties
HDR
verversingssnelheid
144 Hz
schermgrootte
24 inch
Beeldscherpte
Full HD (1080p)
EAN
Productomschrijving
Met deze 24-inch IPS-monitor gamet u met scherp beeld. Dankzij de vernieuwingsfrequentie van 144 Hz en Smart MBR van 0,5 ms zijn de visuals helder en geniet u van een fantastische allround game-ervaring.