LG 34WR55QK-B 34" QHD Curved Ultrawide Monitor - USB-C, 100Hz, HDR10
LG 34WR55QK-B 34" QHD Curved Ultrawide Monitor - USB-C, 100Hz, HDR10 - Monitoren
Alle 12 prijzen en aanbieders
Prijsalert instellen
24 uur
Vandaag besteld, morgen schermkampioen.
Bekijk product
24 uur
Winnaar Shopping Awards 2026 | 5 jaar garantie
Bekijk product
Bestel online, haal dezel
Bestel online, haal dezelfde dag op in de winkel!
1 tot 2 dagen
1 tot 2 dagen
✔️Gratis Thuisbezorgd ✔️Beste Winkelketen Elektronica 2026
3 tot 4 dagen
Laten bezorgen óf ophalen in meer dan 125 winkels.
Belangrijkste kenmerken
Video aansluitingen
HDMI 2.0
Beeldscherpte
QHD (1440p)
Verstelbaar scherm
Hoogte
Opties
Met USB Hub
Type paneel
VA
verversingssnelheid
100 Hz
schermgrootte
34 inch