Philips 27" 4K IPS Monitor - USB-C, Adjustable, 60Hz - 27E1N1900AE/00
Philips 27" 4K IPS Monitor - USB-C, Adjustable, 60Hz - 27E1N1900AE/00 - Monitoren
Alle 4 prijzen en aanbieders
Prijsalert instellen
Meest populaire keuze
-8% prijsdaling
24 uur
Vandaag besteld, morgen schermkampioen.
Bekijk product
Laagste prijs
-8% prijsdaling
1 tot 2 dagen
Belangrijkste kenmerken
Opties
Blauw licht filter
verversingssnelheid
60 Hz
Verstelbaar scherm
Hoogte
schermgrootte
27 inch
Video aansluitingen
USB-C
Beeldscherpte
4K (2160p)
Type paneel
IPS
EAN
Productomschrijving
Reviews
Stimsle05-11-2024
Algemene score
9.0
Mooi helder scherm om mee te werken. Ik ben gewend aan 24inch schermen, maar een stapje groter is wel prettig werken. Doordat het scherm UHD is het ook zeer prettig voor je ogen. Het is net of je naar een afbeelding kijkt in plaats van een digitaal scherm. Zon op het scherm of verkeerde lichtinval waar ik eerder met een ouder scherm last van had is eigenlijk niet aan de orde. Bediening van het scherm is handig aan de achterkant aan de rechterkant met een eenvoudig joystick scroll je door de instellingen of input. Eerder zat deze aan de onderkant in het hoekje met meerdere knopjes. mooi om te zien dat er nog steeds dingen anders of gemakkelijker gemaakt kunnen worden. De hardware rand is erg dun maar het scherm loopt niet door tot aan de rand. Je hebt wel een kleine zwarte ongebruikte rand op het fysieke scherm. input, 2x HDMI, USB-C, USB 3.0, audio out jack en 1 keer power.
Pluspunten
  • beeld kwaliteit
  • vormgeving
Minpunten
  • geen
QR1704-11-2024
Algemene score
8.0
Philips 27E1N1900AE/00 - 27 inch 4K Monitor Review Ik heb onlangs de kans gehad om de Philips 27E1N1900AE/00 27 inch 4K monitor te testen, en ik ben onder de indruk van wat dit scherm te bieden heeft. De haarscherpe 4K-resolutie maakt echt een verschil voor dagelijks werk en detailrijke visuals. Of je nu aan het werken bent met documenten, foto’s bewerkt of video’s bekijkt, alles ziet er zeer scherp en helder uit. Het IPS-paneel is een pluspunt, want het zorgt ervoor dat kleuren vanuit elke kijkhoek goed blijven en natuurgetrouw worden weergegeven. Zelfs wanneer ik vanuit een schuine hoek naar het scherm kijk, blijven de kleuren en helderheid constant. Dit is ideaal als je het scherm deelt met anderen, of als je soms van positie wisselt tijdens het werken. Samenvattend zou ik deze monitor gemiddeld een 8 geven. Het is een kwalitatieve 4K-monitor die betrouwbaar is voor dagelijks werk en zorgt voor een goede kijkervaring.