LG 27UP650P-W 27" 4K Ultra HD IPS Monitor - White
LG 27UP650P-W 27" 4K Ultra HD IPS Monitor - White - Monitoren
Alle 2 prijzen en aanbieders
Prijsalert instellen
Marketplace aanbod
1 tot 2 dagen
Bekijk product
Bekijk refurbished
Belangrijkste kenmerken
Video aansluitingen
DisplayPort
verversingssnelheid
60 Hz
Verstelbaar scherm
Hoogte
Opties
HDR
schermgrootte
27 inch