LG 27SR50F-W 27" Full HD Smart Monitor - WebOS, Wi-Fi, AirPlay
LG 27SR50F-W 27" Full HD Smart Monitor - WebOS, Wi-Fi, AirPlay - Monitoren
Alle 1 prijzen en aanbieders
Prijsalert instellen
Meest populaire keuze
1 tot 2 dagen
Laten bezorgen óf ophalen in meer dan 125 winkels.
Belangrijkste kenmerken
Beeldscherpte
Full HD (1080p)
Opties
Ingebouwde speakers
verversingssnelheid
60 Hz
Type paneel
IPS
schermgrootte
27 inch
Video aansluitingen
HDMI 2.1
EAN
HDR
Ja
Schermdiagonaal
68.58 cm
Schermtype
LED
Resolutie
Full HD
Verversingssnelheid
60 Hz