Philips Evnia 27M1N3200ZS/00 27 inch Full HD Gaming Monitor - 165Hz - IPS
Philips Evnia 27M1N3200ZS/00 27 inch Full HD Gaming Monitor - 165Hz - IPS - Monitoren
Vergelijkbare of betere producten
AOC 24B36X 23.8" Full HD LED Monitor - 144Hz, IPS, HDR10
Full HD (1080p)|144 Hz|HDR|Blauw licht filter
Bekijk productBekijk product
HP 524sw 23.8 inch FHD Monitor - Zilver
Full HD (1080p)|HDMI 1.4|HDMI 1.4|VGA
Bekijk productBekijk product
LG UltraGear OLED 32GS95UV-B - 32 inch 4K Gaming Monitor - 240Hz, 0.03ms
Met USB Hub|HDR|Kantelbaar|OLED
Samsung S32DG702EU 32" 4K UHD Gaming Monitor - 144Hz, 1ms, HDR, Black
HDMI 2.0|Hoogte|DisplayPort|144 Hz
Specificaties
Belangrijkste kenmerken
Opties
Ergonomisch
Video aansluitingen
HDMI 2.0
schermgrootte
27 inch
Type paneel
IPS
Beeldscherpte
Full HD (1080p)
verversingssnelheid
165 Hz
EAN
Productomschrijving
De prestatiegerichte Philips 27M1N3200ZS/00 monitor
De Philips 27M1N3200ZS/00 is een prestatiegerichte monitor van 27 inch, ideaal voor zowel professioneel als thuisgebruik. De monitor is voorzien van een W-LED-achtergrondverlichting en een Full HD-resolutie van 1920 x 1080 pixels voor scherpe en levendige beelden.