Vergelijk producten, prijzen en reviews – pagina 159
Op Kieskeurig.nl vergelijk je producten op prijs, specificaties en ervaringen van andere kopers. Van televisies, laptops en telefoons tot wasmachines, koffiezetapparaten en elektrische fietsen: je ziet per product wat de webshops vragen, hoe snel ze leveren en wat gebruikers ervan vinden. De reviews worden gecontroleerd voordat ze online komen, de prijzen worden de hele dag door ververst en de winkels waar je terechtkomt zijn stuk voor stuk beoordeeld. Zo weet je binnen een paar minuten welk model bij je past en waar je het voor de beste prijs koopt.
- Bekijk product
- Bekijk product
Jo Malone Eau De Cologne / 100 ml / Unisex
- Concentratie: Eau de Cologne
- Geschikt voor: Unisex
- Geslacht: Dames
v.a. € 120,21€ 1.202,10 / 1 liter-15%4 prijzenGa naar goedkoopste - Bekijk product
- Bekijk product
- Bekijk product
- Bekijk product
- Bekijk product
Amazon Echo Dot (5th Gen) - Smart Speaker with Alexa - Black
- Spraakassistent: Amazon Alexa
v.a. € 87,94-18%5 prijzenGa naar goedkoopste - Bekijk product
Fritel FF 1200 - 1.5L Deep Fryer - 1400W - Anthracite/Metallic
- Aantal pannen: 1,5 l
- Capaciteit: 1,5 l
- Vermogen: 1.400 w
€ 53,99-10% - Bekijk product
- Bekijk product
Mibro GS Explorer Smartwatch Zilver
- Compatibiliteit: iOS
- GPS: GPS in combinatie met smartphone
- Waterbestendig: Ja
€ 128,29-24% - Bekijk product
- Bekijk product
Philips 7000 Series STH7060/80R1 Handheld Garment Steamer - Black/Gold
- Maximale stroomstoot: Laag - tot 100 gram/min
- Opties: Verticaal strijken
- Vermogen: 1.500 hz
€ 48,99-16% - Bekijk product
Bosch GSS 18V-10 Professional Draadloze excentrische schuurmachine - Zwart/Blauw/Rood
- Aandrijving: Accu
- Werkt op: Accu
v.a. € 144,61-17%6 prijzenGa naar goedkoopste - Laagste prijs ooitBekijk product
HP Poly Mission 815 Monaural USB Wired Headset
- Draagwijze: Over-ear
- Noise Cancelling: Ja
€ 126,50-17% - Bekijk product
Guerlain Eau de Toilette / 100 ml / Men
- Geschikt voor: Heren
- Geslacht: Unisex
- Soort: Eau de parfum
v.a. € 69,49€ 694,90 / 1 liter-26%10 prijzenGa naar goedkoopste - Bekijk product
Lanvin L'homme / 100 ml / Mannen
- Concentratie: Eau de Toilette
- Geschikt voor: Heren
- Geslacht: Heren
€ 30,49€ 304,90 / 1 liter-46% - Laagste prijs ooitBekijk product
Hermes 24 Faubourg / 50 ml / Women
- Concentratie: Parfum
- Geschikt voor: Dames
- Geslacht: Dames
v.a. € 76,59€ 1.531,80 / 1 liter-29%2 prijzenGa naar goedkoopste - Bekijk product
- Bekijk product
Lalique Amethyst / 100 / Women
- Geschikt voor: Dames
- Geslacht: Dames
- Soort: Eau de parfum
v.a. € 27,44€ 274,40 / 1 liter-25%6 prijzenGa naar goedkoopste - Laagste prijs ooitBekijk product
Benetton Eau de Toilette / 100 ml / Women
- Concentratie: Eau de Toilette
- Geschikt voor: Dames
- Geslacht: Dames
v.a. € 12,65€ 126,50 / 1 liter-33%3 prijzenGa naar goedkoopste - Bekijk product
BaByliss Pro 180 Sublim'Touch 25 mm Krultang - Zwart/Roze
v.a. € 22,90-30%7 prijzenGa naar goedkoopste - Bekijk product
Steba VG350 BIG - Elektrische Barbecue met deksel - Zwart
9.0(3)- Diameter: 30 cm
- Inductie geschikt: Ja
- Opties: Met zijtafel
€ 236,70-36% - Bekijk product
Logitech 960 USB Headset - Black - Wired
- Draagwijze: Over-ear
- Noise Cancelling: Nee
v.a. € 14,95-19%10 prijzenGa naar goedkoopste - Bekijk product









