Allteq ALTQ-TM-300 TV Beugel - 23-55 inch - Zwenkbaar - Max. 35 kg
Allteq ALTQ-TM-300 TV Beugel - 23-55 inch - Zwenkbaar - Max. 35 kg - Tv-steunen
Alle 1 prijzen en aanbieders
Specificaties
Productinformatie
Model
35
Merk
Allteq
EAN
Maximale afstand tot muur
45 cm
Minimale afstand tot muur
6.2 cm
Minimale schermafmeting
58.4 cm
Maximale schermformaat
1.40 m
No gap wallmount
Nee
Max. belastbaar gewicht
35 kg
Geschikt voor schermformaat
Ja
Product gewicht
35 kg
Met geïntegreerde soundbar
Nee
Materiaal
Staal
Fabrieksgarantie termijn
5 jaar
Uitzonderingen fabrieksgarantie
5 jaar
In diepte verstelbaar
Ja
Elektrisch verstelbaar
Productomschrijving
Allteq TV Beugel TM-300
De Allteq TV Beugel TM-300 is een flexibele TV muurbeugel voor televisies met een schermformaat tussen 26 en 55 inch. De TV beugel is zowel draaibaar als kantelbaar, waardoor je een TV in vrijwel elke gewenste positie kunt richten. Door de uitvoering in zwart valt de TV beugel daarnaast nauwelijks op wanneer je deze tegen de muur bevestigt. De TV beugel is gemakkelijk te installeren en wordt geleverd inclusief benodigd bevestigingsmateriaal.
Maten en afstand van de muur
Met de TM-300 TV beugel bevestig je gemakkelijk een TV met een gewicht tot wel 40 kilo tegen een muur. De TV beugel is vrij compact, maar toch stevig genoeg om televisies tot 55 inch te dragen. De TV beugel is geschikt voor TV’s met VESA maat 400 x 400mm / 400 x 300mm / 300 x 300mm / 300 x 200mm / 200 x 200mm / 200 x 100mm / 100 x 100mm / 75 x 75 mm. De VESA maat refereert aan de vier schroefgaten aan de achterkant van de televisie, waaraan je de TV beugel kunt bevestigen. Heeft jouw TV niet de geschikte VESA maat, dan kan een VESA adapter wellicht een uitkomst zijn.