Makita DKP180ZJ 18V Accu Schaafmachine - 82mm - Body Only
Makita DKP180ZJ 18V Accu Schaafmachine - 82mm - Body Only - Gereedschapsaccu's
Alle 5 prijzen en aanbieders
Prijsalert instellen
Meest populaire keuze
Onbekend
Bekijk product
Marketplace aanbod
Onbekend
Bekijk product
3 tot 4 dagen
Specificaties
Overige kenmerken
Vermogen
0 W
Voedingstype
Accu
Verpakking breedte
29.5 cm
Aantal meegeleverde accu's/batterijen
Geen
Constant toerental bij belasting
Nee
Product hoogte
16 cm
Verpakkingsgewicht
5.53 kg
Verpakking lengte
39.4 cm
Product gewicht
5.58 kg
Accu-platform
Geen accu-platform
Snoerlengte
0 cm
Product breedte
15.7 cm
Accu/batterij technologie
Li-Ion
Met verlichting
Nee
Verpakking hoogte
21.8 cm
Product lengte
33.3 cm
Type ingangen
18 V
Max. toerental
13000 r/min
Inclusief wielen
Inhoud
Geen
Geluidsniveau
84 dB
Taal handleiding
Universeel
Bediening via mobiele app
Inclusief scherm
EAN
MPN (Manufacturer Part Number)
DKP180ZJ
Model
DKP180ZJ
EAN
Verpakkingsgewicht
5.53 kg
Zoolbreedte
8.2 cm
Vermogen
0 W
Verpakkingsinhoud
1 stuks Breedtegeleider
Inclusief oplader
Inclusief koffer
Voedingstype
Accu
Voltage
18 V
Accu/batterij capaciteit in mAh
1 mAh
Productomschrijving
- Robuuste en compacte schaaf op accu, ideaal voor allerlei aanpaswerk op de werf.\n- De spaanafname is in één omwenteling in te stellen van 0 tot 2mm in stappen van 0.1mm.\n- Zool voorzien van een afschuingroef voor het breken van kanten.\n- Aluminium lagerhuis zorgt voor een bijzonder duurzame ophanging van het beitelblok.\n- Uitstekende spaanafvoer dank zij de krachtige luchtstroom door het uitwerpkanaal.\n- Wegklappend voetje laat toe de machine neer te zetten zonder dat de messen het werkstuk of de werkbank raken.\n- Verhoogde veiligheid dank zij de elektrische rem.\n- Tweede generatie ergonomische, naar onder versmallende handgreep met softgrip bekleding, voorzien van gepatenteerd greepbevorderend ribbelprofiel dat de kracht gelijkmatig verdeelt over alle vingers.\n- Deze basisversie wordt geleverd zonder batterijen en zonder lader, maar is compatibel met bijna alle andere LXT 18V Li-ion batterijen. Op deze manier kan u op een prijsbewuste manier uw collectie Makita machines uitbreiden.