ASSMANN Electronic DN-19-TRAY-2-450 - Rack-toebehoren - grijs
ASSMANN Electronic DN-19-TRAY-2-450 - Rack-toebehoren - grijs - Desktop computers
Alle 5 prijzen en aanbieders
Prijsalert instellen
Meest populaire keuze
3 tot 4 dagen
Bekijk product
Marketplace aanbod
3 tot 4 dagen
Bekijk product
Prijshistorie
Laagste prijs
Gemiddelde laagste prijs
Laagste prijs ooit
Hoogste prijs ooit
Goedkoopste nu
Laatste prijsupdate
Stel een alert in en mis geen prijsdalingKrijg een seintje zodra de prijs zakt
Specificaties
Belangrijkste kenmerken
EAN
Productomschrijving
Due to its compact construction it is perfectly suitable also for 483 mm (19”) wall mounting cabinets with a depth from 450 mm.\n\nThe shelf for fixed mounting is easy to install on the front 483 mm (19“) profile rails of your 483 mm (19“) network- or server cabinet. Due to its compact construction it is perfectly suitable also for 483 mm (19”) wall mounting cabinets with a depth from 450 mm. The shelf is extendible via handle which makes the access easier. Due to its stable, perforated steel sheet with a load capacity of 30 kg, it is the optimal surface for components which are not 483 mm (19”) suitable.