Techly I-CASE EL-1006G45 - Stelling/rack - Grijs
Techly I-CASE EL-1006G45 - Stelling/rack - Grijs - Desktop computers
Laagste prijs in 30 dagen
Alle 2 prijzen en aanbieders
Prijsalert instellen
Meest populaire keuze
Onbekend
Bekijk product
Marketplace aanbod
Onbekend
Bekijk product
Prijshistorie
Laagste prijs
Gemiddelde laagste prijs
Laagste prijs ooit
Hoogste prijs ooit
Goedkoopste nu
Laatste prijsupdate
Stel een alert in en mis geen prijsdalingKrijg een seintje zodra de prijs zakt
Specificaties
Belangrijkste kenmerken
EAN
Productomschrijving
- Built-in closet individual section 6 units supplied assembled\n- Solid welded cold-rolled steel\n- Port of tempered glass 5 mm, easily removable and reversible, opening angle greater than 180 °, with key lock\n- Side panels blinds fixed, non-removable\n- Equipped with cable entry on the base and roof profiles via knockouts (225 x 45 mm)\n- Preparation for installation of two 120 mm fans on the roof and on the basis\n- Pair of front pillars 19 "by 1.5 mm, adjustable in two positions (effective depth 230 mm)\n- Static load: 50kg\n- Protection: IP20\n- Includes kit of screws, nuts and key installation