Makita DBO180ZJ Accu Excenterschuurmachine - 18V - Body - Incl. Mbox
Makita DBO180ZJ Accu Excenterschuurmachine - 18V - Body - Incl. Mbox - Orbitale schuurmachines
Alle 4 prijzen en aanbieders
Prijsalert instellen
Meest populaire keuze
24 uur
Voor 23.59 uur besteld, morgen gratis bezorgd
Bekijk product
Marketplace aanbod
1 tot 2 dagen
Bekijk product
3 tot 4 dagen
Specificaties
Overige kenmerken
Aantal meegeleverde accu's/batterijen
Geen
Verpakking lengte
39.8 cm
Fabrieksgarantie termijn
1 jaar
Accu-platform
Geen accu-platform
Verpakking hoogte
16.5 cm
Verpakking breedte
29.3 cm
Taal handleiding
Universeel
Vorm zool
125 mm
Accu/batterij capaciteit in mAh
1 mAh
Zoolbreedte
12.5 cm
MPN (Manufacturer Part Number)
DBO180ZJ
Verpakkingsinhoud
1 stuks Makita DBO180Z Accu Excenter Schuurmachine 18V
Product gewicht
3.14 kg
Constant toerental bij belasting
Nee
Geluidsniveau
1 dB
EAN
Product hoogte
15.30 m
Verpakkingsgewicht
210 g
Product lengte
15.30 m
Product breedte
Snoerlengte
1 cm
EAN
Inclusief koffer
Ja
Diameter zool
12.5 cm
Voedingstype
Netstroom
Vermogen
0 W
Voltage
230 V
Productomschrijving
- Eerste excenter schuurmachine op accu\n- Laat zeer goede schuurresultaten zien dankzij zijn oscillerende én roterende beweging.\n- Uitgerust met variabele toerenregeling voor meer machinecontrole en betere afwerking.\n\n- Eerste excenter schuurmachine op accu\n- Laat zeer goede schuurresultaten zien dankzij zijn oscillerende én roterende beweging.\n- Uitgerust met variabele toerenregeling voor meer machinecontrole en betere afwerking.\n- Heeft een laag zwaartepunt en compact design wat zorgt voor meer wendbaarheid en comfort\n- Ergonomisch ontworpen handgreep zorgt voor eenvoudig éénhandsbediening\n- Uitwisselbaar met andere (in gebruik zijnde) 18V Lithium-Ion 3.0Ah accu’s