TP-LINK 1000base-BX WDM SFP Module - Prijzen vergelijken

Specificaties
Interface
ethernet
Ondersteunde max. snelheid
1250 Mbit/s
  • Thuiswinkel Waarborg
€ 37,99

Prijsinformatie van de shop

TP-LINK TL-SM321B SFP-transceivermodule Type module BX

Levertijd

Leverbaar in 2 - 3 dagen

Inklappen
  • Thuiswinkel Waarborg
  • Officiële Dealer
€ 39,95 Afhalen € 39,95

Prijsinformatie van de shop

TP-Link SFP tranceiver TL-SM321B 1.25Gbit, Glasvezel LC/UPC, WDM

Officiële TP-LINK dealer Brandname

Onderstaande tekst is afkomstig van TP-LINK
Deze aanbieder is een erkende reseller van TP-LINK producten en ontvangt volledige technische ondersteuning van TP-LINK. De door u gekochte TP-LINK producten vallen onder onze totale service- en garantiebeleid.

Levertijd

1 t/m 3 werkdagen

Inklappen
  • Thuiswinkel Waarborg
  • Officiële Dealer
€ 54,45

Prijsinformatie van de shop

TP-LINK TL-SM321B - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - Gigabit Ethernet - 1000Base-BX - LC/UPC enkele modus - maximaal 10 km - 1310 (TX) / 1550 (RX) nm

Officiële TP-LINK dealer Brandname

Onderstaande tekst is afkomstig van TP-LINK
Deze aanbieder is een erkende reseller van TP-LINK producten en ontvangt volledige technische ondersteuning van TP-LINK. De door u gekochte TP-LINK producten vallen onder onze totale service- en garantiebeleid.

Levertijd

Op werkdagen voor 18:00 betaald, morgen in huis

Inklappen
  • Thuiswinkel Waarborg
€ 59,00 Afhalen € 59,00

Prijsinformatie van de shop

Tp-Link Sfp 1000Base-Sm Minigbic Bx10U

Levertijd

Voor 18.00 u. besteld, morgen in huis

Inklappen