ASUS ROG Strix XG27ACMEG-G Hatsune Miku Edition 27" 260Hz Gaming Monitor
ASUS ROG Strix XG27ACMEG-G Hatsune Miku Edition 27" 260Hz Gaming Monitor - Monitoren
Alle 3 prijzen en aanbieders
Prijsalert instellen
3 tot 4 dagen
Bekijk product
Marketplace aanbod
3 tot 4 dagen
Belangrijkste kenmerken
Video aansluitingen
USB-C
schermgrootte
27 inch
Opties
Blauw licht filter
Verstelbaar scherm
Kantelbaar
Beeldscherpte
QHD (1440p)
Type paneel
IPS
verversingssnelheid
260 Hz