LG 34GS95QE-B 34" Ultrawide OLED Gaming Monitor - 3440x1440, 240Hz, HDR 400
LG 34GS95QE-B 34" Ultrawide OLED Gaming Monitor - 3440x1440, 240Hz, HDR 400 - Monitoren
Alle 5 prijzen en aanbieders
Prijsalert instellen
Meest populaire keuze
-3% prijsdaling
3 tot 4 dagen
Bekijk product
6 of meer dagen
Online uitverkocht, beschikbaar bij jouw lokale winkel.
Bekijk product
Marketplace aanbod
3 tot 4 dagen
1 tot 2 dagen
Belangrijkste kenmerken
Video aansluitingen
DisplayPort
Verstelbaar scherm
Hoogte
schermgrootte
34 inch
Opties
Curved
Beeldscherpte
QHD (1440p)
verversingssnelheid
240 Hz