LG 34WR55QC-B 34" Ultrawide Curved Monitor - 3440x1440, 100Hz, USB-C
LG 34WR55QC-B 34" Ultrawide Curved Monitor - 3440x1440, 100Hz, USB-C - Monitoren
Alle 2 prijzen en aanbieders
Prijsalert instellen
Meest populaire keuze
3 tot 4 dagen
Bekijk product
Marketplace aanbod
3 tot 4 dagen
Belangrijkste kenmerken
Video aansluitingen
USB-C
Opties
HDR
Type paneel
VA
Beeldscherpte
QHD (1440p)
Verstelbaar scherm
Hoogte
verversingssnelheid
100 Hz
schermgrootte
34 inch