AOC 24B2XHM2 23.8" Full HD VA Monitor
AOC 24B2XHM2 23.8" Full HD VA Monitor - Monitoren
Alle 2 prijzen en aanbieders
Prijsalert instellen
Meest populaire keuze
3 tot 4 dagen
Bekijk product
Marketplace aanbod
3 tot 4 dagen
Belangrijkste kenmerken
Type paneel
VA
Video aansluitingen
VGA
Beeldscherpte
Full HD (1080p)
schermgrootte
24 inch
Verstelbaar scherm
Niet verstelbaar
verversingssnelheid
75 Hz
Opties
Blauw licht filter
EAN
Productomschrijving
Geschikt voor dagelijks gebruik
Kenmerken van het scherm
Deze monitor heeft een contrastverhouding van 3000:1, waardoor de kleuren worden geoptimaliseerd en afbeeldingen duidelijk en levendig worden weergegeven. De maximale verversingssnelheid bedraagt 75 Hz. Dit maakt het scherm ideaal voor kantoorwerk en browsen, maar minder geschikt voor intensieve gaming. De helderheid bedraagt 250 cd/m² en er is een responstijd van 4 ms.