Panasonic TX55LX810E / TV screen / 55 inch / 2022
Panasonic TX55LX810E / TV screen / 55 inch / 2022 - LED-verlichting
Vergelijkbare of betere producten
TCL 75MQLED75K / TV screen / 75 inch / 2025
30 inch|Google TV|4K Ultra HD|144 Hz
-15%
Bekijk productBekijk product
Lumisky Billy Solar LED Lichtsnoer - 60 LED - 6.9m
-7%
Bekijk productBekijk product
BeamZ Flood36UV LED Blacklight - 36x3W UV LEDs - DMX - Black
Lucide VINZ Schilderijverlichting - 2xG9 - Mat Goud / Messing
Specificaties
Belangrijkste kenmerken
EAN
Productomschrijving
De toekomst van televisie: Panasonic TX55LX810E
De Panasonic TX55LX810E is meer dan alleen een televisie; het is een portal naar een wereld van entertainment. Met zijn scherpe beeldkwaliteit zorgt deze vlotte introductie uit 2022 voor uren kijkplezier. Hij combineert uitstekende technische functies met een modern en elegant design. Het schermformaat van 55 inch is ideaal voor een levendige kijkervaring, of je nu een filmavond plant of de nieuwste serie binge-watcht. De Panasonic TX55LX810E beschikt ook over een scala aan slimme functies, zo maakt het eenvoudig navigeren door menu's en toegang tot streamingdiensten een fluitje van een cent. In een tijd waarin technologie in een snel tempo evolueert, staat deze televisie sterk met zijn toekomstbestendige features. Kortom, de Panasonic TX55LX810E is een investering waard die een nieuwe dimensie geeft aan jouw kijkervaring.