HiKOKI SB3608DAW4Z 36 V Accu bandschuurmachine
HiKOKI SB3608DAW4Z 36 V Accu bandschuurmachine - Gereedschapsaccu's
Alle 4 prijzen en aanbieders
Prijsalert instellen
3 tot 4 dagen
Bekijk product
Marketplace aanbod
1 tot 2 dagen
Specificaties
Overige kenmerken
Zoolbreedte
53.3 cm
Type uitgangen
Accu
Product hoogte
15 cm
Taal handleiding
Universeel
Verpakking breedte
53.3 cm
Verpakking lengte
7.6 cm
Product lengte
32.3 cm
Schuurmachine geschikt voor
Hoeken en randen
Voedingstype
Accu
Product breedte
19.9 cm
Inclusief scherm
Nee
Inhoud
1 stofzak
Met verlichting
Nee
Verpakking hoogte
15 cm
Vorm zool
Rechthoek
CE markering
Ja
Verpakkingsinhoud
Universeel
Accu-platform
EAN
Product lengte
7.6 cm
Product breedte
Vermogen
1000 W
Voltage
36 V
Voedingstype
Productomschrijving
Stofzak aan de linkerkant waardoor je vrij zicht hebt bij werkzaamheden in hoeken en randen Hoog vermogen komt overeen met 1.000 W bekabelde bandschuurmachines 5-traps variabele toerentalregeling plus AT-stand voor de juiste bandsnelheid bij verschillende