Vic Firth MUTEROCK22 dempmatten set 12-13-14-16-22 inch + bekkens & hi-hat
Vic Firth MUTEROCK22 dempmatten set 12-13-14-16-22 inch + bekkens & hi-hat - Windinstrumenten
Alle 1 prijzen en aanbieders
Prijsalert instellen
Meest populaire keuze
3 tot 4 dagen
EAN
Productomschrijving
De Vic Firth MUTEROCK22 dempmatten set 12-13-14-16-22 inch + bekkens & hi-hat is geschikt voor een typische old-school rock configuratie! Denk hierbij aan bijvoorbeeld een oude Tama Rockstar. Het grote verschil in deze setup is de tom configuratie, waarbij je 12 en 13 inch rack toms hebt, met 16 inch floortom en 14 inch snaredrum. Deze dempmatten set heeft alles wat je nodig hebt.  Ook krijg je een dempmat van 13 inch voor je hi-hat, een cymbal mute geschikt voor bekkens van 16 tot 18 inch en een cymbal mute geschikt voor bekkens van 20 tot 22 inch.