Door het geluid van deze Meinl HC10PBK-M Headline Designer Series 10 inch Conga waant u zich meteen in exotische oorden. De specifieke klank wordt bereikt doordat deze conga is gemaakt van rubberhout. Voor het vel is gekozen voor speciaal geselecteerde buffelhuid. Stemmen van het vel kan via de stembeugels van Meinl. Een matzwarte afwerking geeft deze trom een mooi uiterlijk.
Spelen op de HC10PBK-M
Met de HC10PBK-M conga kunt u meespelen met vele soorten muziek. Het instrument wordt veel gebruikt in Zuid-Amerikaanse muziek zoals salsa en reggae, maar ook in funk en pop kan deze worden gebruikt. Deze 10 inch conga wordt door Meinl ook wel een nino genoemd en vormt samen met een quinto (11 inch) en een conga (12 inch) uit deze serie een mooie set. Een prachtig klassiek congageluid met een moderne zwarte look.