De Meinl HC12PBK-M Headline Designer Series 12 inch Conga is de grootste maat uit de Headliner Designer series. Door de grootte van deze drum wordt deze voornamelijk gebruikt voor de bastonen in ritmes in combinatie met andere formaten. Het Braziliaanse rubberhout dat voor deze lijn wordt gebruikt garandeert een volle diepe klank. Het buffelvel wordt door middel van 8mm dikke spanschroeven op spanning gehouden. Een stemsleutel wordt bij het instrument geleverd.
Meinl HC12PBK-M
De randen zijn speciaal afgerond om het spelgenot te verhogen. De afwerking in Phantom Black (matzwart) zorgt voor een verzorgde moderne look. Dit formaat wordt door Meinl ook wel een Tumba genoemd en in combinatie met de Nino (10 inch) en de Quinto (11 inch) kunt u met deze conga zeker voor de dag komen. Maar ook als individueel instrument kunt u hier op elk vlak mee uit de voeten.