Meinl HC12VWB-M Headliner Designer Series 12" Conga Wine Barrel
Meinl HC12VWB-M Headliner Designer Series 12" Conga Wine Barrel - Windinstrumenten
Laagste prijs in 30 dagen
Alle 1 prijzen en aanbieders
Prijsalert instellen
Meest populaire keuze
3 tot 4 dagen
EAN
Productomschrijving
Met de exotische klanken uit deze conga waant u zich gelijk op Cuba. De HC12VWB-M Headliner Designer Series is de grootste conga uit de serie en dit formaat staat ook wel bekend als een tumba. Meinl heeft deze 12 inch tumba gemaakt met een prachtige Vintage Wine Barrel afwerking. Samen met de 10 inch Nino en de 11 inch quinto vormt de tumba een prachtige volwaardige congaset, maar deze is ook uitstekend te gebruiken als individueel instrument. De rubberhouten ketel is met zorg gevormd zodanig dat de klank warm en open is. Het vel van buffelhuid versterkt de natuurlijke tonen van het hout.