FACOM ATWHH2.5X75 schroevendraaier Protwist, 6-kant 2 mm x 75 mm
FACOM ATWHH2.5X75 schroevendraaier Protwist, 6-kant 2 mm x 75 mm - Torx-schroevendraaiers
Vergelijkbare of betere producten
Woodies Ultimate Woodies Assortimentskoffer Spaanplaatschroeven - Torx - 1200-delig
8.1 cm|34 cm|45 cm|8 cm
Bekijk productBekijk product
Wera VDE Schroevendraaierset - 7-delig - Kraftform - Rood/Geel
05006147001|Philips schroevendraaier|4013288041708|Sleufkop schroevendraaier
Bekijk productBekijk product
Wera Momentschroevendraaier 7441 - 1/4 1 2-3 Nm - Set
Nee|Nee|Keuringscertificaat.|Nee
-27%
Halder SIMPLEX Kunststof hamer - 40mm - 640g