Sharp 32HF3265 / QLED screen / 32 inches / 2024 - Televisies
Alle 2 prijzen en aanbieders
Prijsalert instellenMarketplace aanbod
Prijshistorie
Belangrijkste kenmerken
- Aantal HDMI poorten
- 3
- Schermtype
- QLED
- Introductiejaar
- 2024
- Schermgrootte
- 32 inch
- Smart Platform
- Google TV
- Verversingssnelheid
- 50 Hz
- HD-type
- HD Ready
- Energieklasse
- E
- EAN
Functies
- Smart TV
- Ja
- HDR
- Ja
Scherm
- Resolutie
- HD
- Schermdiagonaal
- 81.28 cm
- Schermtype
- QLED
- Verversingssnelheid
- 50 Hz
Productomschrijving
Veelgestelde vragen
Ja, je sluit consoles aan via HDMI. Houd er rekening mee dat het 50Hz-paneel en de HD Ready-resolutie prima zijn voor casual gaming, maar geen 4K of 120Hz bieden. Voor PS5/Xbox Series X speel je in HD; de Nintendo Switch past hier goed bij.
Ja, via HDMI. Houd er rekening mee dat de resolutie HD is en het scherm 50Hz heeft; voor tekst-intensief werk kan tekst wat groter ogen dan op een Full HD- of 4K-monitor.