Samsung UE50U8072F / LED screen / 50 inch / 2025
Samsung UE50U8072F / LED screen / 50 inch / 2025 - Televisies
50 inchLED4K UltraHD
Alle 2 prijzen en aanbieders
Prijsalert instellen
Marketplace aanbod
1 tot 2 dagen
Belangrijkste kenmerken
Aantal HDMI poorten
3
Schermtype
LED
Introductiejaar
2025
Schermgrootte
50 inch
Verversingssnelheid
50 Hz
Energieklasse
G
Smart Platform
Tizen
HD-type
4K Ultra HD
EAN
Smart TV
Ja
HDR
Ja
Schermtype
LED
Schermdiagonaal
1.27 m
Verversingssnelheid
50 Hz
Resolutie
4K
Productomschrijving
Het LED-scherm levert 4K Ultra HD-details voor scherpe weergave. Dankzij HDR-ondersteuning komt compatibele content dynamischer over, met meer nuance tussen licht en donker. De 50Hz verversingssnelheid is afgestemd op dagelijks kijkwerk zoals tv-programma’s, sport en casual gaming.
Veelgestelde vragen
Is deze tv geschikt voor 120Hz gaming op PS5 of Xbox Series X?
Nee. De verversingssnelheid is 50Hz, waardoor 120Hz-weergave niet wordt ondersteund. Voor casual gaming is hij prima; wil je 120Hz, kies dan een tv met een 100/120Hz-paneel.
Wat is een prettige kijkafstand voor een 50-inch 4K-tv?
Kan ik een soundbar aansluiten en heb ik daarvoor ARC/eARC nodig?
Ondersteunt deze tv Apple AirPlay of Chromecast built-in?
Kan ik deze tv als pc-monitor gebruiken?
Ja, via HDMI is dat mogelijk. Houd rekening met de 50Hz verversingssnelheid en de grote beeldmaat: zorg voor voldoende kijkafstand en pas zo nodig de schaalinstellingen in Windows of macOS aan voor leesbaarheid.