Bresser Messier AR-127L/1200 Hexafoc EQ5 Telescoop
Bresser Messier AR-127L/1200 Hexafoc EQ5 Telescoop - Telescoopaccessoires
Laagste prijs in 30 dagen
Alle 1 prijzen en aanbieders
Prijsalert instellen
Marketplace aanbod
Meest populaire keuze
-3% prijsdaling
1 tot 2 dagen
EAN
Productomschrijving
De Bresser Messier AR 127 L 1200 Hexafoc EQ 5 Exos 2 is een Franse telescoop met een uitstekende capaciteit voor nachtelijke observaties. Deze is uitgebracht in 2016, en voldoet tijdens sterrenkijken of het volgen van hemellichamen. De lens heeft een diameter van 127 mm en een brandpuntsafstand van 1200 mm, wat zorgt voor scherpe en heldere beelden. De Hexafoc focusser met 2,5" vrije binnendiameter maakt gebruik van een 2,5x verbeterde focusser voor heldere nachtobservaties. De telescoop is ook voorzien van een EQ 5 Exos 2 montering, een essentiële component voor het behouden van stabiele en nauwkeurige beelden. Deze telescoop is de perfecte keuze als je je vaardigheden op astronomiegebied naar een hoger niveau wilt tillen, terwijl je geniet van de prachtige details van de nachtelijke hemel.