Gator Cases GP-FUSION16 Drumhoezenset - Fusion Drum - 22", 10", 12", 14", 16"
Gator Cases GP-FUSION16 Drumhoezenset - Fusion Drum - 22", 10", 12", 14", 16" - Rolkoffers
Laagste prijs in 30 dagen
Alle 1 prijzen en aanbieders
Prijsalert instellen
Meest populaire keuze
Onbekend
EAN
Productomschrijving
Het vervoeren van alle onderdelen van je fusion drumset wil je zo gemakkelijk mogelijk maken. De GP-FUSION16 drumhoezenset van Gator Cases helpt je hierbij. Deze is gericht op een configuratie van 10 + 12 + 16 + 22 inch met 14 inch snare. Dankzij het materiaal van 600D nylon is deze hoes te typeren als duurzaam. Dankzij de 10 mm voering zitten de bassdrum en de toms altijd comfortabel in deze tas. Bovendien kunnen de hoezen compleet ingeklapt worden wanneer deze leeg zijn of niet gebruikt worden, zodat de drumhoezen geen ruimte in beslag nemen. De aangename draagband maakt het vervoeren eenvoudig.