We konden geen prijzen vinden voor dit productGelukkig hebben we een paar sterke alternatieven voor je gevonden, deze vind je verder op de pagina.
Vergelijkbare of betere producten
Kérastase Chroma Absolu Fondant Cica Chroma Conditioner - 200ml
Bekijk productBekijk product20 cl|zie 'Houdbaarheid periode na opening'|12 maand|Langer dan 30 maanden houdbaar
v.a. € 36,47
L'Oréal Elvive Color Vive Conditioner - 6 x 200ml
Bekijk productBekijk productGeen haarprobleem|Nee|Langer dan 30 maanden houdbaar|6 stuk
v.a. € 53,90
Moroccanoil Intense Hydrating Haarmasker - 250ml - Unisex
Bekijk productBekijk productARGANIA SPINOSA (ARGAN) KERNEL OIL|BUTYLPHENYL METHYLPROPIONAL|ALPHA-ISOMETHYLIONONE. MOIHM01|ISOPROPYL ALCOHOL
v.a. € 46,00
-17%
- Inhoud per dispenser
- Houdbaarheid gesloten product
- Periode na opening
- Houdbaarheid gesloten product
- Vanaf prijs
- 20 cl
- Langer dan 30 maanden houdbaar
- 12 maand
- Langer dan 30 maanden houdbaar
- v.a. € 36,47Bekijk product
- -
- Langer dan 30 maanden houdbaar
- -
- Langer dan 30 maanden houdbaar
- v.a. € 53,90Bekijk product
- -
- -
- -
- -
- v.a. € 46,00Bekijk product-17%
- -
- -
- -
- -
- v.a. € 45,31Bekijk product
Belangrijkste kenmerken
- EAN
- 0811913018668
Productomschrijving
In deze conditioner zorgen de Hydraterende polymeren ervoor dat de jeugdige glans van uw haar terugkeert en dat het haar makkelijk kambaar blijft gedurende de dag. Een luxe product waarvan u kunt genieten. Who Voor iedereen en het kan dagelijks gebruikt worden. What De Signature Conditioner is een rijke, hoogwaardige, gewichtsloze conditioner, welke een goede bescherming biedt aan het haar. De conditioner bevat de fijnste ingrediënten en is parabeen vrij. Veder biedt het UV-bescherming en is kleur veilig. When Elke ochtend wanneer u een verwennerij nodig heeft. Why De Signature Conditioner bevat macadamia nut seed oil, van het Australische regenwoud. Deze heeft antioxiderende eigenschappen en maakt het haar glad. Lychee extracten verdedigen het haar tegen oxidatieve stress en tegen veroudering. Het Edelweiss flower extract, uit de Zwitserse Alpen beschermt het haar tegen uitdroging, beschadiging en tegen kleur afbrekende elementen van buitenaf. Het watermeloen extract, uit de Kalahari woestijn, verhoogt de natuurlijke bescherming tegen oxidatieve stress en verbeterd de kwaliteit van de natuurlijke keratine.
Reviews
Er zijn nog geen reviews geschreven
Heb jij dit product in bezit en wil je graag je mening geven? Start dan hieronder met het schrijven van je review. Afhankelijk van de details duurt het schrijven van een review gemiddeld tussen de 3 en 10 minuten. Met jouw mening help je andere bezoekers een betere keuze te maken én maak je iedere maand kans op €250,-! Klik hier voor de actievoorwaarden.