Nedis CCTVPA20BK Stroomadapter - 2.0 A - 12 V - Zwart
Nedis CCTVPA20BK Stroomadapter - 2.0 A - 12 V - Zwart - Powerbanks
Alle 1 prijzen en aanbieders
Specificaties
Overige kenmerken
Enkel adapter
Zwart
EAN
Productomschrijving
Waar standaard adapters zelden voldoende vermogen leveren voor gebruik bij CCTV, zeker wanneer er een splitter of grote camera wordt gebruikt, levert deze 2A-adapter meer dan voldoende voeding, met een maximaal vermogen van 24 W.