Digitus DN-10-ORG-1U-B 10 inch Kabelvoering voor patchkast Zwart (RAL 9005)
Digitus DN-10-ORG-1U-B 10 inch Kabelvoering voor patchkast Zwart (RAL 9005) - Platte schoenen
Laagste prijs in 30 dagen
Alle 2 prijzen en aanbieders
Prijsalert instellen
Meest populaire keuze
-11% prijsdaling
3 tot 4 dagen
Bekijk product
Marketplace aanbod
3 tot 4 dagen
EAN
Productomschrijving
Digitus DN-10-ORG-1U-B 10 inch Kabelvoering voor patchkast Geschikt voor kastdiepte: vanaf 300 mm Zwart (RAL 9005)
Features
  • Geschikt voor 254 mm (10) wand- en kleine standbehuizing 1 hoogte-eenheid (44,45 mm)
Highlights
  • Andere plaatsen voor gebruik zijn 10 inch racks en netwerkkasten, evenals alle andere IT-behuizingen, frame- en verdeelkasten met een horizontale afstand van 10 inch tussen de gaten